top of page

WORKSHOP

Poznej materiály, které nosíš na sobě 

LEKTOR Kamila Vodochodská

DÉLKA 120 minut

ZAČÍNÁ 15:00

KAPACITA 18 účastníků

CENA 950,- Kč 

Poznejte, jaké materiály jsou prospěšné či škodlivé jak pro naši planetu, tak pro naše tělo. Naučte se je poznávat dotekem, vyzkoušejte si spalovací zkoušku - tedy jak jednotlivé materiály hoří - a spatřete, jak jednotlivá vlákna vypadají pohledem mikroskopu. 

Zjistěte více o vlastnostech jednotlivých materiálů, proč se v některých potíme a v jiných ne či proč jsou některé hebké na dotek a jiné dráždí pokožku. Protože stejně tak, jak musíme chránit přírodu kolem nás, tak i své tělo oblékejme tak, aby se cítilo dobře a bylo zdravé.

KUP VSTUPENKU NA 

_2xLogo-Black.png

V případě nevyčerpání kapacity v předprodeji bude možnost zakoupit si vstupenku na místě.

KAMILA VODOCHODSKÁ

Tváří LAVRS Marketu a také odborným dohledem je skvělá Kamila Vodochodská. Pokud ještě Kam neznáte, je to návrhářka, stylistka a především módní koučka a bojovnice za udržitelnou módu. Jde pod povrch a bojuje za udržitelnost a kvalitu. Představuje módní průmysl takový, jaký je. Protože jak Kami říká:  “Móda je víc, než trendy a pozlátko přehlídkových mol, správný šatník šetří čas a posiluje sebevědomí, stejně jako špatný brzdí rozvoj a staví zbytečné překážky v osobním růstu.”

Kamila již více než 12 let dělá osvětu slow fashion, pomáhá ženám třídit jejich šatníky, hledat jejich osobní styl a vede je na cestě k zodpovědnějšímu nákupnímu chování a udržitelné módě.

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page