top of page
Generace_LAVRS_napis.png

LAVRS není jen klasická agentura. Jsme tým lidí různých profesí, naše práce nás baví a to se promítá do každého projektu, do kterého se pustíme. 

 

Katka, Míša, Mirka a Petra - to je tým #LAVRS. Doplňujeme se, inspirujeme se a hlavně máme chuť dělat věci jinak. Chceme propojovat, pomáhat, dělat smysluplné projekty a zúročit naše letité zkušenosti pro vás. Postaráme se o váš brand, aby se z něj stal lovebrand, propojíme vás se správnými lidmi a připravíme pro vás jedinečné eventy na míru. 

IMG_6861.jpg

Náš příběh

Každá jsme jiná a přitom všechny na stejné vlně. Spojila nás touha dělat krásné a smysluplné projekty a dělat je pro lidi, co sdílí stejné hodnoty. Náš společný kamarád nás tak dlouho otravoval, že se vzájemně musíme seznámit, až se mu to povedlo a měl pravdu! Vznikla tak jedinečná chemická směsice nekorektního humoru, vzájemného respektu a chuti posouvat se vzájemně stále kupředu.

 

Jsme tým mnoha profesí a dovedností, jako správné holky z marketingu a socek umíme používat ty správné anglické výrazy jako kuul, very najs bjutifl, lavly, okáčko, badžet či eveeent a vždy jsme IN :-) Především se však na nás můžete spolehnout, že svou práci odvedeme vždy na maximum a dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. K tomu nám dopomáhej bůh a Mark Zuckerberg!

 

Nechť nás všechny marketingová síla provází!

Meet our #lavrsteam

Bejt milej, je taky názor.

bottom of page